Pro koho je výuka vhodná?

Mladší a starší školáci

Kluci a holky,  baví vás angličtina? Nebo vám moc nejde a bojujete s ní? Vyzkoušejte angličtinu se mnou a třeba zjistíte, že učení může být zábavné. Budeme se sice učit, ale je tu prostor i na hru. Hodina vám uteče jako nic a naučíte se spoustu nových věcí. U dětí druhého stupně je věnováno více času opakování školního učiva, procvičování gramatiky a rozvoji slovní zásoby.

 Lekce trvá 50 minut.

Středoškoláci a maturanti

Existují dvě skupiny studentů. Jedni berou angličtinu jako koníček a chtějí  se v ní  průběžně zlepšovat, druhým „teče do bot“ a potřebují vylepšit známku, nebo zvládnout blížící se maturitu. Učení se cizímu jazyku je dlouhodobá a náročná záležitost, která se nedá zvládnout  rychlokurzem. Obecně doporučuji přihlásit se k přípravě na maturitu alespoň rok před maturitou samotnou.

Náplní hodin je především opakování gramatiky, rozšiřování slovní zásoby a zdokonalování ústního projevu.

Doporučená délka lekce je 50/60 minut.

Kurzy pro soukromé osoby

Angličtina je všude kolem nás – potřebujeme ji každý den. Učte se anglicky bez stresu a hravě! Vyberte si úroveň pokročilosti a přidejte se k již existující skupince, nebo vytvořte skupinku vlastní. V dopoledních hodinách jsou možné lekce individuální, odpoledne skupinové. V příjemném prostředí pak můžete týden co týden zdokonalovat své znalosti a tešit se z vědomí, že své peníze vkládáte do smysluplně využitého času.

Doba trvání jedné lekce: 60 minut