Pro koho je výuka vhodná?

Předškoláčci

Děti, přijďte si hrát! S kocourkem Cookie, opičkou Monkey a jejich kamarády si můžete užít spoustu legrace. V průběhu vyučovací hodiny si stihneme pohrát, zasoutěžit, pracovat s pěknými knížkami. Protože se jedná především o hru a místa je tu dost, skupinku je možné naplnit až 8 dětmi.

Lekce trvá 45 minut.

Mladší a starší školáci

Kluci a holky,  baví vás angličtina? Nebo vám moc nejde a bojujete s ní? Vyzkoušejte angličtinu v Pohodě a zjistíte, že učení může být zábavné. Budeme se sice učit, ale je tu prostor i na hru. Hodina vám uteče jako nic a naučíte se spoustu nových věcí. U dětí druhého stupně je věnováno více času opakování školního učiva, procvičování gramatiky a rozvoji slovní zásoby.

 Lekce trvá 45 minut.

Středoškoláci a maturanti

Existují dvě skupiny studentů. Jedni berou angličtinu jako koníček a chtějí  se v ní  průběžně zlepšovat, druhým „teče do bot“ a potřebují vylepšit známku, nebo zvládnout blížící se maturitu. Učení se cizímu jazyku je dlouhodobá a náročná záležitost, která se nedá zvládnout  rychlokurzem. Obecně doporučuji přihlásit se k přípravě na maturitu alespoň rok před maturitou samotnou.

Náplní hodin je především opakování gramatiky, rozšiřování slovní zásoby a zdokonalování ústního projevu. Přehledně vypracovaná témata mohou pomoci při učení a přípravě zejména  na ústní část zkoušky.

Doporučená délka lekce je 60 minut.

Kurzy pro soukromé osoby

Angličtina je všude kolem nás – potřebujeme ji každý den. Učte se anglicky v Pohodě! Vyberte si úroveň pokročilosti a přidejte se k již existující skupince, nebo vytvořte skupinku vlastní. V dopoledních hodinách jsou možné lekce individuální. V příjemném prostředí pak můžete týden co týden zdokonalovat své znalosti a tešit se z vědomí, že své peníze vkládáte do smysluplně využitého času.

Doba trvání jedné lekce: 60 minut nebo 90 minut